Categories
Filter and Sort
Filter
List
2
3
4
Close
Filter
Clean
Sort by
Colors
Body size
Fiyat
Clear Filters
SHOW THE RESULTS
Categories
Colors
Size
Price

Suud Abiye Elbiseler

Suud Abiye Elbiseler, ihtiyacın olan tüm ışıltıyı dolabına taşıyor! Suud Abiye Elbiseler, tekrarı olmayacak düğün, kına, nişan ve mezuniyet gibi özel günlerde şık ve sofistike bir görünüm sunar. Davetlerden, romantik buluşmalara tüm özel günler için tasarlanan Suud Abiye Elbiseler zengin ve güçlü̈ duruşu ile stiline gösteriş katacak. 

 

Tasarım Abiye Modelleri 

Suud Abiye Elbise Koleksiyonu herkesin kendine göre bir elbise bulabilmesi için, geniş bir yelpazede seçenekler sunar. Tüm ilgiyi üzerine çekmek hoşuna gidenlerdensen; Suud Abiye Elbise koleksiyonunda bulunan Metalik Pullu Elbise modeline göz atabilir, 3 farklı renginden favorini seçip tüm gözleri üzerinde toplayabilirsin. Senin için güzellik zarafet demek ise Lila Kolları Volanlı Uzun Abiye Elbise ile herkesi kendine, zarafetin ile hayran bırakabilirsin. Masalsı bir görünüm çizmek isteyenlerdensen de Aurora Elbisenin tüm renk seçenekleri ile istediğin görünümü kolaylıkla sağlayabilirsin. Her mevsime ve stile göre seçenekler sunan Suud Collection Abiye Elbiseler, kış mevsimi için kalın dokular ve tüylerle detaylandırılırken, yaz akşamları için açık renkler ve ince kumaşlar ile bir araya geliyor. 

 

Abiye Elbise Modelleri 2021

Suud Collection, her sezon olduğu gibi Sonbahar / Kış 2021 Abiye Elbise trendlerini de en yakından takip ederek, sezonun en trend abiye elbise modellerini bir arada sunuyor. Sezonun en çok tercih edilen; Metalik Pullu Elbise, Işıltılı Abiye Elbise ve Tokalı Abiye Elbise modellerini hemen keşfet ve davetlerin en beğenileni olmaya hazır ol!

 

Abiye Elbise Aksesuarları

Suud Collection Abiye Elbise modellerini tamamlamak ihtiyaç duyduğun tüm abiye elbise ayakkabılarını, abiye elbise kemerlerini, abiye elbise astarlarını, abiye elbise çantalarını ve takıları Suud Collection’da bulabilirsin.

 

Modern Abiye Elbise Formu

Abiye elbise modellerini modern forma taşıyacak olan abiye elbise blazer ceketler ve snobe edecek abiye elbise çanta seçeneklerini Suud Collection’da bulabilirsin.

 

Tesettür Abiye Elbise Stili

Zamansız duruşu ve özel dokuları ile her stil için seçenekler sunan Suud Collection’ın, iç göstermeyen uzun tesettür abiye elbiseleri ile tanışın.

 

 

Cancel
Our recommendations for you
Categories
Recently Viewed
Home

SPECIAL OPPORTUNITIES

BİZE ULAŞIN

MENÜ

Menu Poster
Menu Poster
Menu Poster