Categories
Filter and Sort
Filter
List
2
3
4
Close
Filter
Clean
Sort by
Colors
Body size
Fiyat
Clear Filters
SHOW SHOW FILTERS
Categories
Colors
Size
Price

Kadın Elbise Çeşitleri

Her yaşa ve her güne uygun elbiseler, şüphesiz ki kadın gardroplarının vazgeçilmez parçalarıdır. Modern insanlığın ilk zamanlarından beri güzel kadınların tercihi elbiseler olmuştur. Her renkte her modelde üretilen elbiseler ile ister düğüne ister işe isterseniz eğlenmeye gidebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kendi tarzınızı en iyi yansıtan ürünü bulmak! Ayrıca elbiseler ve aksesuarlar birbirleriyle çok rahat bir şekilde kombin oluşturabilir. Giymiş olduğunuz elbiseye aksesuar veya çanta uydurmak oldukça kolaydır. Hele ki çantayı Suud Collection Çanta Kreasyonu`ndan tercih ettiyseniz! Üstelik baş döndüren elbise çeşitleri Suud`da bitmek bilmiyor. İster "Penye Elbise", ister "Kolsuz Saten Elbise" seviyor olun; aradığınız her türlü ürünü Suud Collection Elbise Modelleri arasında bulabilirsiniz.

 

 Etkileyici Elbise Seçimi Nasıl Yapılmalı? 

Suud Collection geniş ürün yelpazesi sayesinde her kitleye hitap edecek elbiseleri bünyesinde bulunduruyor. Günlük giyimlerde tulum elbiseleri, spor gözükmek istiyorsanız V yakalı veya bisiklet yakalı elbiseleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca almış olduğunuz şık elbiselerle ofise ya da özel günlere de gidebilirsiniz. Elbiseler yalnızca gün veya yaşa göre ayrılmaz. Birbirinden canlı renkler ile de seçiminizi yapabilirsiniz. Yazın mor ve pembe gibi açık renkler ile etrafınızdaki insanlara ferah görünebilir, kışın soğuk günlerinde sıcak renkli ( Kırmızı, turuncu vs. ) elbiseleriniz ile insanların içini ısıtarak; tutkunuzu yansıtabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kendi tarzınızı, en doğru şekilde yansıtmak. Ayrıca Suud Collection, farklı kumaş türleri ile hem yazlık hem de kışlık elbiseler üretiyor. Kıyafetinizi seçerken bu faktörü de göz önünde bulundurmaya önem gösterin.

 

Her Yaşa Farklı Elbise! 

Henüz hayatının başındaki gençler, yolu çoktan yarılamış güzel kadınlar... Elbiseler her yaşa uygundur! İsterseniz torun sahibi olun; isterseniz ailenin gözde torunu olun, Suud Collection tarafından özel olarak tasarlanmış ürünler arasında istediğinizi seçebilirsiniz. Doğru renkler ile karakterinizi yansıtmanız yeterli!

 

Elbise Rengi Nasıl Seçilmeli?

Her rengin ayrı bir anlamı olduğu artık herkes tarafından bilinen bir gerçek. Fakat kaçımız renkleri doğru yerde ve doğru zamanda kullanıyoruz? Suud`un geniş renk yelpazesi sayesinde gerçek duygularınızı karşı tarafa yansıtabilirsiniz. Tek yapmanız gereken renklerin gerçek anlamlarını ve hissettirdiklerini bilmek.

Siyah: Siyah, sizi zayıf gösterir. Diğer bir deyişle zerafetin rengi olarak da bilinir. Ayrıca siyah renk ulaşılmazlığı ve soğukluğu temsil eder. Fakat siyah renk, karamsar olduğu için ilk buluşmalarda tercih edilmemelidir.

Beyaz: Masumiyet ve temizlik denince akla ilk olarak beyaz renk gelir. Siyahın tam tersi konumunda bulunan bu renk, saflığın yansımasıdır. İlk buluşmalar için oldukça uygun olan beyaz rengin karşı tarafa huzur verdiği de söylenebilir.

Kırmızı: Tutkunun renk yelpazesindeki yansıması olan kırmızı, elbise modellerinde sıklıkla tercih edilir. Romantizm ve aşkın rengi olan kırmızı, sizin oldukça cesur ve güçlü olduğunuzu gösterir. Kırmızı için liderlerin rengi diyebiliriz!

Sarı: Elbiselerde genellikle motifler üzerinde kullanılan sarı renk, yaratıcılık demektir. Dikkat çekici olan bu renk, sizi adeta bir güneş gibi parlatarak ne kadar enerjik olduğunuzu karşı tarafa hissettirir.

Yeşil: Alçakgönüllü ve doğa severlerin rengi olan yeşil, etrafına ferahlık verir. Yeniden doğuşun ve bitmeyen umutların sembolü olan yeşil, elbiselerde çok sık tercih edilir.

Mavi: Yazlık elbise modellerinde bol bol karşımıza çıkan mavi renk, okyanusu ve gök kubbeyi temsil eder. Sizin ne kadar sadık ve barışçıl biri olduğunuzu anlatan mavi renk ile karşınızdaki kişinin güvenini kesinlikle kazanabilirsiniz. Mavi renk özellikle iş görüşmelerinde tavsiye edilir.

 

Elbise Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Herkes aldığı ürünü uzun süre kullanmak ister. Uzun kullanım süresinin altında ise doğru bakım yatıyor. Elbiselerinize düzenli ve doğru bakım yaparsanız, uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi elbiselerinizi giyebilirsiniz. İlk olarak, ürünleri etiketin üzerindeki talimatlara göre yıkamayı unutmayın. Şüphesiz ki en doğru yıkama bilgisi etiketler üzerinde bulunmaktadır. Özellikle ipek kumaştan yapılma elbiseleri temizlerken dikkatli olmak gerekir. İpek, hassas ve çabuk yıpranan; narin bir hammadde olduğu için temizliği de dikkatli ve özen gösterilerek yapılmalıdır. İpek kumaştan yapılma elbiselerinizi bebek şampuanı ile bir leğen veya kovada yıkayabilirsiniz.

 

Suud Collection Elbise Modelleri 

Suud Collection olarak Türkiye`de modanın öncüsü olmaya devam ediyoruz. Tesettür giyimine yepyeni bir soluk getiren Suud, modern tesettürde birbirinden güzel elbise seçenekleri ile her türden ihtiyacınızı karşılamaya hazır. Onlarca ürün modeli ve birçok renk seçeneğinin bulunduğu kategorinin parlayan yıldızları ise "Desenli Elbise", "Çıtır Çiçek Desenli Elbise" ve "Büzgülü Elbise". Bu üç model sürekli talep görüyor ve popülerliğini git gide artırmayı başarıyor. Eğer seçmekte zorlanırsanız, bu üç modeli denemenizi kesinlikle öneriyoruz!

Cancel
Our recommendations for you
Categories
Recently Viewed
Home
WHAT`S NEW

WHAT`S NEW

CLOTHING

CLOTHING

ACCESSORIES

ACCESSORIES

BAGS

BAGS

SHOES

SHOES

SPECIAL OPPORTUNITIES

BİZE ULAŞIN

MENÜ

Menu Poster
Menu Poster
Menu Poster